Ігроманія (лудоманія) - офіційно визнана залежністю в статистичному посібнику з психічних розладів (DSM) у 2013 році.
На підставі опублікованих даних, зокрема досліджень, проведених за останнє десятиліття, виявляється, що надмірні ігри можуть мати потенційно шкідливий вплив на людей, і особливо дітей, які демонструють ту ж компульсивну поведінку, аналогічну як і до інших більш традиційних залежностей. Подібно до речовин які викликають залежність, і пристрасть до ігор пов'язана з вивільненням дофаміну і адреналіну в головному мозку, це хімічні речовини в мозку, що покращують настрій і забезпечують прилив енергії, а це вже і є справжнє захворювання мозку, тобто ігрова залежність!
Ігрова залежність - це нав’язливе і неконтрольоване використання ігор таким чином, що створює проблеми в інших сферах життя людини. Залежність від ігор, яка часто вважається формою комп’ютерної або інтернет-залежності, викликає все більше занепокоєння у батьків, оскільки комп'ютерні ігри стають більш звичними та часто орієнтовані на дітей. Коли гра викликає звикання, вона стає для людини основним способом справлятися з життям, у результаті чого інші важливі сфери життя нехтуються або порушуються.
Сама суть хвороби полягає у патологічному потягу до ігор – азартних чи комп'ютерних, і виявляється у поступовому наростанні. Відсутність фізичних симптомів анітрохи не зменшує патологічного стану при хворобі, адже зрештою страждає соціальне життя людини.
Шкідливі ефекти
Крім залежності, було встановлено, що використання ігор пов’язане з наступними шкідливими ефектами:
1. Почастішання агресивних думок і агресивної поведінки діти, і підлітки, які приділяють багато часу граючи в ігри, які зосереджені на боях, бійках або насильстві, можуть виявляти більше ознак агресії, ніж ті, хто не грає в ці ігри, особливо у дітей віком до 10 років.
2. Підвищений ризик судом, спричинених світлом, розладів опорно-рухового апарату верхніх кінцівок і підвищення швидкості метаболізму.
3. Малорухливий спосіб життя: години, проведені за комп’ютером можуть негативно позначитися на організмі молодої людини. Відсутність фізичних вправ, пов’язаних з іграми, спричинює занепокоєння громадського здоров’я щодо збільшення ваги, і неправильної постави та підвищеного ризику діабету 2 типу.
4. Відсутність соціальної активності: хоча відеоігри вимагають взаємодії з іншими в комп’ютеризованому середовищі, вони не обов’язково готують дітей до реалій спілкування з однолітками. Навчитися взаємодіяти з іншими в реальному світі є важливою соціальною навичкою, якою можуть нехтувати люди, які витрачають занадто багато часу на ігри.
5. Проблеми з концентрацією та увагою: існує певна стурбованість тим, що дія ігор сприяє втраті концентрації у гравців. Діти, які проводять багато часу за іграми, можуть втратити інтерес до читання книг, що вимагає більш зосередженої, тривалої уваги.
Причини виникнення
1. Відсутність в реальному житті яскравих моментів.
2. Нав'язливе почуття самотності, нереалізованості, пригніченості.
3. Невдоволеність життям.
4. Схильність людини до азартних ігор.
5. Несформована психіка (притаманна підліткам).
Лікування
Лікувати ігроманію складно, але реально. Головне – комплексний підхід до терапії. Якщо подолати захворювання не вдалося на етапі формування, доведеться витратити чимало сил на шляху рятування від ігрової залежності.
Одним зі способів профілактики та комплексного лікування даної хвороби, або її запобігання є засіб Azraminex (Азрамінекс) від фірми Yvonika, який ви можете купити на нашому сайті за доступною ціною.
Засіб Azraminex (Азрамінекс) посприяє покращенню Вашого загального стану, і допоможе знизити бажання грати.
В комплексі з основним лікуванням, засіб Azraminex (Азрамінекс) посприяє засвоєнню медичних лікарських засобів. Тому лікування з ним буде більш ефективним, а все завдяки особливому складу даного засобу.
Склад
До складу засобу входять виключно екстракти природного походження екструдовані відповідно до новітніх методик, що забезпечує їх максимальну ефективність та місткість всіх корисних елементів. Екстракти підібрано відповідно до принципів синергетичного підходу, таким чином, їх вплив на організм доповнює дію одне одного:
- Кульбаба коріння;
- Золототисячник;
- Чебрець;
- Лавровий лист;
- Ялівець ягоди;
- Дягиль.
В залежності від сезонності зростання лікарських рослин, необхідних для виготовлення екстракту, можлива заміна деяких компонентів на їх дієві аналоги. При цьому ефективність засобу залишається рівноцінною! У складі зібрано екстракти, які сприяють ефективному зміцненню імунітету, і насиченню організму корисними мінералами та мікроелементами.
Тому варто розглянути варіант профілактичного застосування крапель Azraminex (Азрамінекс) у людей зі схильністю до ігроманії.
*Знайомлячись зі зразками продукції, представленими на сайті, необхідно брати до уваги деякі моменти, пов'язані з точністю передачі кольору та зовнішнього вигляду продукції. Виробник залишає за собою право в односторонньому порядку без повідомлення споживача вносити зміни в колірну обробку та дизайн упаковки, а також змінювати форму випуску. Перевірка на відповідність замовленому продукту здійснюється на відділенні пошти, згодом обмін чи повернення приймається виключно за умов Компанії.
*Продукт не є лікарським засобом.
Усі результати індивідуальні та залежить від особливостей будови організму.
Основні | |
---|---|
Виробник | Yvonika |
Країна виробник | Україна |
Об'єм | 30 мл |
Форма випуску | Краплі |
Користувацькі характеристики | |
Склад | Натуральний |
- Ціна: 520 ₴