Кульбаба лікарська – багаторічна трав'яниста рослина. Росте вона всюди і особливо помітна у період цвітіння своїми яскраво жовтими квітками. Навесні, коли організм вичерпав свої вітамінні запаси, кульбаба – це прекрасна можливість поповнити їх.
Застосування, властивості:
Одне з кращих засобів для посилення кровотворення та лікування анемії. Вона дає вражаючі результати при запальних процесах в жовчних шляхах, полнокровии печінки і жовчнокам'яної хвороби. Корінь кульбаби застосовується при порушеннях жовчовиділення і діурезу, втрати апетиту і диспепсії.
В молочному соку кульбаби містяться глікозиди, в коренях виявлено органічні кислоти, інулін, терпеноїди, флавоноїди і ін Листя є цінним джерелом вітамінів, каротиноїдів, стероїдів. Посилює кровотворення при анемії. Чинить протизапальну дію.
Містить до 40% інуліну – попередника гормону інсуліну. Потрапивши в організм людини, регулює рівень цукру в крові, стимулює утворення інсуліну, підвищує чутливість рецепторів до інсуліну.
Рекомендується як загальнозміцнювальний засіб дієтичної корекції порушень травлення та жовчовиділення, а також до раціону харчування за таких станів і захворювань:
- хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту (гіпо-, антацидний гастрит, виразкова хвороба шлунка на ґрунті ахілії; атонічний, неспецифічний коліт); анорексія;
- порушення процесів травлення (метеоризм, схильність до закрепу, важкість після їжі);
- захворювання печінки та жовчовивідних шляхів (гепатит, холецистит, жовчнокам'яна хвороба, дискінезія жовчовивідних шляхів за гіпокінетичним типом);
- панкреатит;
- цистити, сечокам'яна хвороба;
- захворювання суглобів (подагра, ревматизм, остеоартроз);
- ожиріння, цукровий діабет;
- гормонозалежні пухлини (міома, мастопатія та ін.);
- глистяні інвазії;
- анемія, лейкопенія;
- набряки, гідроцефалія, підвищений внутрішньочерепний тиск;
- як засіб, що підвищує детоксикаційний потенціал організму;
- атопічний дерматит, екземи, нейродерміт, справжня, паратравматична екзема, "печінкові плями" (пігментні), псоріаз;
- як засіб, що прискорює одужання;
- для підвищення лактації.
Рекомендації щодо застосування:
Вживати всередину 2-3 рази на день по 10 крапель незалежно від їди, запивати великою кількістю води (за потреби накапати 10 крапель на ложку води).
- Тривалість курсу прийому залежить від стану вашого організму і сприйнятливості його до відновлення.
- мінімальний курс прийому рекомендований у профілактичних цілях і під час терапії слабких проявів симптомів - триває 40 днів;
- середній курс - призначається в разі гострих проявів симптомів, тривалість від 1,5 місяця;
- максимальний курс призначений для прийому в разі хронічних і гострих форм, тривалість 2 місяці.
Для закріплення результату рекомендується пройти повторний курс - не раніше ніж через 3 місяці після закінчення основного курсу, але не пізніше 6 місяців перерви.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Тип екстракту | Рослинний |
Форма випуску | Краплі |
- Ціна: 345 ₴