Кошик
Healthy Life
+380 (44) 334-64-86

PAPIREXIN (ПАПІРЕКСІН) - чай від папіломи і бородавки

  • Закінчується
  • Код: 000010978

470 грн

+380 (44) 334-64-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
PAPIREXIN (ПАПІРЕКСІН) - чай від папіломи і бородавки
PAPIREXIN (ПАПІРЕКСІН) - чай від папіломи і бородавкиЗакінчується
470 грн
+380 (44) 334-64-86
Купити

Опис

PAPIREXIN (ПАПІРЕКСІН) - фіто чай від папіломи і бородавки. Краще натуральний засіб від бородавок, папілом, кондилом, родимок і інших «болячок» на тілі.

Головне завдання препарату полягає в ліквідації паразитів і очищенні організму від шлаків і токсичних речовин. Засіб має протизапальну, антибактеріальну, регенеруючу, відновлюючу і комплексний вплив, що дозволяє домогтися максимально швидкого результату.

 

Переваги:

♦ ️Швидка дія з накопичувальним ефектом;

♦ ️Відсутність протипоказань і побічних ефектів;

♦ ️Надійний і стійкий результат;

♦ ️Натуральний склад з екологічних компонентів;

♦ ️Безпека застосування в будь-якому віці і при будь-яких супутніх станах;

♦ ️ Впевненість в якості і ціні без зайвих накруток, адже ми офіційні дистриб'ютори і працюємо з виробником без посередників;

♦ ️Перевірений виробник з багаторічним досвідом;

♦ ️Можливість відмовитися від антибіотиків, гормонів та інших синтетичних препаратів під час терапії, за рахунок дії природних екстрактів;

♦ ️Рецептура засобів взята з народної медицини і перевірена численними дослідженнями і роками практичного використання.

 

Склад:

До складу набору входять виключно екстракти природного походження екструдовані відповідно новітніх методик, що забезпечує їх максимальну ефективність та місткість всіх корисних елементів. Екстракти підібрано відповідно до принципів синергетичного підходу, таким чином, їх вплив на організм доповнює дію одне одного. В залежності від сезонності зростання лікарських рослин, необхідних для виготовлення екстракту, можлива заміна деяких компонентів на їх дієві аналоги. При цьому ефективність засобу залишається рівноцінною! У складі зібрано екстракт імбиру і шавлії, які сприяють ефективному оздоровленню і насиченню організму корисними мінералами і мікроелементами.

 

*Даний засіб не є лікарським препаратом. Він складається виключно з натуральних компонентів і не викликає звикання!

 

000010979          wixaderma         капли   Лицо     249-289

 

WIXADERMA (ВЫКСАДЕРМА) капли для лица.  Ето настоящая находка для женщин, которые о себе заботятся. Капли для лица не только сохраняет молодость, но и устраняет первые проявления старения кожи. Придает свежести, увлажняет и делает кожу лица упругой. Путем репарации восстанавливает клетки и ткани подданные возрастному воздействию и способствуют омоложению кожи изнутри, разглаживает мимические морщины вокруг глаз и рта.

 

Преимущества:

♦️ Быстрое действие с накопительным эффектом;

♦️ Отсутствие противопоказаний и побочных эффектов;

♦️ Надежный и стойкий результат;

♦️ Натуральный состав из экологичных компонентов;

♦️ Безопасность применения в любом возрасте и при любых сопутствующих состояниях;

♦️ Уверенность в качестве и цене без лишних накруток, ведь мы официальные дистрибьюторы и работаем с производителем без посредников;

♦️ Проверенный производитель с многолетним опытом;

♦️ Возможность отказаться от антибиотиков, гормонов и других синтетических препаратов во время терапии, за счет действия природных экстрактов;

♦️ Рецептура средства взята из народной медицины и проверена многочисленными исследованиями и годами практического использования.

 

Состав:

В состав средства входят исключительно экстракты природного происхождения экструдированные в соответствии новейшим методикам, что обеспечивает их максимальную эффективность и емкость всех полезных элементов. Экстракты подобрано в соответствии с принципами синергетического подхода, таким образом, их влияние на организм дополняет действие друг друга. В зависимости от сезонности роста лекарственных растений, необходимых для изготовления экстракта, возможна замена некоторых компонентов на их действенные аналоги. При этом эффективность средства остается равноценной! В составе собрано экстракт имбиря и шавлии, которые способствуют эффективному оздоровлению и насыщению организма полезными минералами и микроэлементами.

 

 *Продукт не является лекарственным средством. Не является БАД.

Все результаты сугубо индивидуальны и зависят от особенностей организма.

 

 

 

Характеристики

Основні
Країна виробникУкраїна
Вага80 г
Форма випускуЧай

Інформація для замовлення

  • Ціна: 470 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner