Вестибулярних нейронів: що це, симптоми, причини появи, лікування
Вестибулярних нейронів що це таке?
Вестибулярних нейронів — це захворювання вестибулярного нерва, який з'єднується з мозком і бере участь у рухах голови. Вестибулярні нейрони передають інформацію про баланс і русі в мозок, який використовує цю інформацію для управління рухом і підтримки рівноваги. Вестибулярних нейронів може викликати раптові напади запаморочення, нудоти і блювоти. Існує два типи вестибулярного нейронита: гострий і хронічний. Гострий тип зазвичай триває менше шести місяців з повним одужанням протягом цього періоду часу; хронічні хворі відчувають симптоми більше шести місяців без видимого полегшення. Діагноз вестибулярного нейронита може бути поставлений на підставі тільки клінічного обстеження або додаткових тестів, таких як МРТ або перевірка слуху (аудіограма).
Вестибулярних нейронів симптоми
Вестибулярних нейронів — часта причина запаморочення, від якого страждають люди з усіх верств суспільства. Стан призводить до пошкодження системи балансу, яка сприймає рух або зміну орієнтації через невеликі волоски, що вистилають внутрішній слуховий прохід. Такі волоски ще називають віями, вони разом з нервами передають інформацію у стовбур мозку, де вона обробляється і інтерпретується. Вестибулярних нейронів може викликати раптові напади запаморочення, нудоти і блювоти.
Класичні симптоми для вестибулярного нейронита сильне запаморочення, нудота, блювання і втрата рівноваги. Зазвичай це починається з різкого руху голови або позиціонування. Інші симптоми включають шум у вухах (дзенькіт у вухах), біль у вухах або відчуття закладеності в одному вусі, які супроводжуються проблемами слуху.
Симптоми включають: головний біль або тиск у голові (постійно або певний час). Втрата рівноваги при ходьбі. Мігренеподібні головні болі без порушення зору. Втрата почуття напряму. Нудота. Запаморочення.
Вестибулярних нейронів причини виникнення
Причина цього стану точно не відома, але вважається що виникнення вестибулярного нейронита може бути пов'язане з вірусною інфекцією або аутоімунної реакцією.
Встановлено зв'язок вестибулярного нейронита з вірусами, такими, як оперізувальний лишай і вірус простого герпесу. Інші можливі причини вестибулярного нейронита включають хвороба Лайма, вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), бактеріальні інфекції.
Вестибулярних нейронів може бути викликаний бактеріальні або вірусні інфекції, травмою голови, пухлинами головного мозку, запалення внутрішнього вуха (середній отит), фізичними змінами середнього вуха, такими як скупчення воску або рідини, і хронічної алергією. Є багато причин для цього типу розладу, але більшість випадків виникає через бактерій і вірусів, що заражають вуха людини. Ці порушення часто можуть призводити до порушення слуху.
Вестибулярних нейронів що не можна робити?
Ця стаття розповість, чого не слід робити, якщо у вас вестибулярних нейронів.
Чого не можна робити:
- Не плавати
- Не кататися на атракціонах і гойдалках
- Не використовувати ефірні олії, тому що вони дратують і можуть погіршити ваш стан.
Щоб полегшити симптоми, важливо не перенапружуватися. Найважливіше, що потрібно робити при такому стані, — нічого не робити! Будь-який рух тільки посилить симптоми, тому краще лягти в темній кімнаті, поки запаморочення не пройде.
Вестибулярних нейронів лікування. Чи можна вилікувати вестибулярних нейронів?
Существует множество методов лечения вестибулярного нейронита, но не все из них работают. Некоторые из этих методов лечения включают: лекарства, такие как стероиды и противовоспалительные средства, звуковую терапию, физиотерапию и отдых.
Лучшее лечение вестибулярного невронита включает в себя поиск причины проблемы и ее устранение. Однако в некоторых случаях невозможно найти причину или устранить проблему. В таких случаях есть несколько способов лечения нейронита:
– В первую очередь важно исключить любую активность и обеспечить полное выздоровление.
– Во вторых следует увеличить потребление жидкости, уменьшая потребление других жидкостей, которые могут раздражать их систему, например кофеина.
Если эти методы не производят должного эффекта, дополнительно рекомендуется применение препаратов при вестибулярном нейроните. Средства от вестибулярного нейронита включают в себя антигистаминные и противовоспалительные препараты.
Лечение вестибулярного нейронита в домашних условиях
Лечение вестибулярного нейронита в домашних условиях может включать в себя соблюдение баланса сна и отдыха, постельный режим, сбалансированное питание без употребления веществ влияющих на нервную систему.
Чтобы уменьшить тошноту, связанную с головокружением, люди должны лежать с поднятой головой на 30 градусов примерно в течение часа в день. Человек также может выполнять легкие упражнения на растяжку в постели, поднимая одну ногу за раз и двигая ею, не вставая с постели.
В дополнение к таким методам рекомендуется применение средства от вестибулярного нейронита на растительной основе. Таким средством является Orthovenidal — капсулы на основе растительных экстрактов, действие которых направлено не только на снятие симптомов, но и на устранение первопричины возникновения нейронита.
- Аденоїди: що це, симптоми, причини появи та лікуванняДитина народжується з низьким імунітетом, під час дорослішання та формування вона не може стати, як у дорослого, тому бактерії та віруси легше потрапляють до організму. Патогенна мікрофлора розвивається в організмі малюка, тому аденоїдна тканина зростає, збільшуючи навантаження на вироблення корисних імунних клітин. Проблема зростання аденоїдної тканини є низька якість імунних клітин та низький рівень захисту організму від збудників інфекцій.Повна версія статті
- Грижа Шморля: що це, симптоми, причини появи, лікуванняВузли Шморля повністю виліковні в домашніх умовах, особливо якщо почати займатися собою вже на ранніх стадіях захворювання. В першу чергу рекомендуються ...Повна версія статті